Powrót do ZSM1 · Strona główna · Godziny pracy · OFERTY PRACY dla absolwentów 23/01/2018 08:39
Nawigacja
SPInKA:
Godziny pracy
Zakres działalności

POZNAJ SIEBIE:
> Zainteresowania
> Typy temperamentu
> Predyspozycje zawodowe
> Test do samooceny
POZNAJ ZAWODY:
> Zawody przyszłości
PRZYBORNIK DLA SZUKAJĄCYCH PRACY:
Jak pisać życiorys?
Jak pisać list motywacyjny?
Indywidualny plan działania
Jak pisać własną ofertę pracy?
Wyszukiwanie ofert pracy
Zmiana ściezki kariery zawodowej
ANKIETY:
Ankieta nr 1
Ankieta oceny portalu
Wyniki ankiet
KONTAKT:
Doradcy zawodowi

Godziny pracy
Autor portalu
Warsztaty dla maturzystów
Newsy

Harmonogram warsztatów dla klas maturalnych 12 i 13 listopada 2015

„Bezpieczeństwo w Internecie” – Wyższa Szkoła Bankowa

 

Czwartek (12.11.15) – Aula

klasa 4em - godzina 10.35

klasa 4gm - godzina 11.40

klasa 4fim - godzina 12.30

klasa 4hm - godzina 13.20

 

Piątek (13.11.15) – Aula

klasa 4cm - godzina 9.45

klasa 4bm - godzina 10.35

klasa 4adm - godzina 11.40

 

Praca dla uczniów
NewsyFirma Kapral-Car to legalnie działająca z upoważnienia Marszałka województwa Stacja Demontażu Pojazdów znajdująca się w Mamliczu koło Barcina.
 
Na okres zimowych ferii szukamy chętnych uczniów, którzy chcieliby zdobyć trochę doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Działalność firmy jest ściśle związaną z motoryzacją, ale także częściowo z Ochroną Środowiska (stacja demontażu pojazdów).
 
Szukamy uczniów na ferie zimowe, ale byłaby również możliwość pracy weekendowej po feriach.
 
Jeżeli uważają Państwo, że byłaby to ciekawa propozycja dla waszych uczniów to proszę o podanie tej informacji na swojej stronie internetowej wraz z linkiem do naszego formularza: http://www.kapral-car.pl/autokasacja-formularz-dla-ucznia.html
 
Z powodów organizacyjnych powyższy formularz jest jedynym sposobem na zgłoszenie.
 
W razie pytań proszę o kontakt.
 
strona www firmy: kapral-car.pl
Praktyki we Włoszech
Newsy

W dniu 11.02.2015 w Wyższej Szkole Gospodarki odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące płatnych praktyk we Włoszech na Campingu Tiber w Rzymie, Campingu Colleverde w Sienie i Campingu Boschetto di Piemma w San Gimignano.

 

Oferta .... 

Warsztaty dla maturzystów z zakresu doradztwa zawodowego
Newsy

W dniach 08 i 09 grudnia odbędą się warsztaty dla klas maturalnych z zakresu doradztwa zawodowego. Zapraszamy klasy czwarte do sali nr 16 w następujących godzinach:
08 grudnia (poniedziałek)
8.00-8.45 klasa 4gm
9.45-10.30 klasa 4em
10.35-11.20 klasa 4dm

09 grudnia (wtorek)

8.00-8.45 klasa 4cm
8.50-9.35 klasa 4hm
9.45-10.30 klasa 4fm
11.40-12.25 klasa 4bm

Ankieta dla klas maturalnych
Newsy

Pracownia Badań Socjologicznych Humlard pod patronatem honorowym Ministra Pracy i Polityki Społecznej realizuje ogólnopolskie badanie pn. Młodzi 2015 – diagnoza planów edukacyjnych i zawodowych uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych. Celem badania jest pozyskanie informacji, które posłużą do zaplanowania właściwych działań w stosunku do młodych osób w ich odnalezieniu się na rynku pracy.Badanie realizowane jest wśród uczniów ostatnich klas we wszystkich województwach, w poszczególnych typach szkół: zasadnicza szkoła zawodowa, technikum, liceum ogólnokształcące. Łącznie w badaniu udział weźmie 17 191 uczniów. Powyższe badanie jest niekomercyjną, całkowicie oddolną inicjatywą pracowników naukowych wielkopolskich uczelni, skupionych wokół Pracowni Badań Socjologicznych Humlard. Z uwagi na cel badania, wielkość grupy docelowej oraz ogólnopolski charakter projektu, pozyskiwanie danych odbywa się za pośrednictwem kwestionariusza ankiety elektronicznej, do którego link znajduje się poniżej. Badanie jest całkowicie anonimowe, zarówno w odniesieniu do poszczególnych uczniów, jak i szkoły, w której obecnie się kształcą. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje średnio około 5 minut.

http://www.humlard.com/ankiety/index.php/721439/lang-pl

Akademia Wiedzy
NewsyDnia 28 października uczniowie ZSM nr 1 uczestniczyli w spotkaniu edukacyjnym AKADEMIA WIEDZY w hotelu Holiday w Bydgoszczy. Akcja miała na celu zachęcanie uczniów szkół, którzy przygotowują się do matury, do świadomego wyboru swojej przyszłej uczelni, ścieżki edukacyjnej i zawodowej.W ramach spotkania odbył się cykl warsztatów współorganizowany z Miejskim Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Kuratorium Oświaty i Biurami Karier Uniwersytetów i Szkół Wyższych. Podczas spotkania przedstawiona została również oferta uczelni wyższych.
IV Ogólnopolski Tydzień Kariery 20 - 26 października
NewsyW ramach IV Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie ZSM nr 1 uczestniczyli w następujących wydarzeniach:
1. spotkania z pracownikiem Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy na temat "Młodzież na rynku pracy",
2. spotkanie i warsztaty "CashflowDay a droga do sukcesu w XXI wieku" w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy,
3. Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2014 na hali widowiskowo-sportowej Łuczniczka,
4. spotkanie i warsztaty "Czym zajmują się naukowcy? Nudna czy ciekawa praca?" w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.

Spotkanie na UTP
NewsyDnia 17 października klasy maturalne ZSM nr 1 uczestniczyły w spotkaniu na UTP celem promocji kierunków matematycznych, przyrodniczych i technicznych. Na spotkaniu zaprezentowały się uczelnie wyższe takie jak: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Nasza szkoła otrzymała także mikroskop LCD oraz czytnik e-book. 
Praktyki dodatkowe w zawodzie technik informatyk
Newsy

Zachęcamy do udziału w praktykach dodatkowych w zawodzie technik informatyk. Praktyki mają niestandardową formę pracy projektowej i odbywają się poza godzinami zajęć szkolnych. To wyjątkowa okazja by nabyć kwalifikacje i umiejętności jakich obecnie poszukują lokalni pracodawcy.

Targi Pracy 2014
Newsy

 Dnia 23.10.2014 odbędą się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2014 godz. 10:00 do€“ 15:00, ul. Toruńska 59, Hala Sportowo-Widowiskowa „Łuczniczka”.

 

Organizator: Porozumienie Bydgoskich Biur Karierwww.offerty.byd.pl

 

Oferta pracy Aplex Sp. z o.o.
NewsyProdukcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej (ul. Podmiejska 4, 85-453 Bydgoszcz) informuje, że przyjmie do pracy absolwentów naszej szkoły na stanowisko operator wtryskarki, pomoc przy produkcji.
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ZSM1 © 2017