Powrót do ZSM1 · Strona główna · Godziny pracy · OFERTY PRACY dla absolwentów 23/01/2018 08:33
Nawigacja
SPInKA:
Godziny pracy
Zakres działalności

POZNAJ SIEBIE:
> Zainteresowania
> Typy temperamentu
> Predyspozycje zawodowe
> Test do samooceny
POZNAJ ZAWODY:
> Zawody przyszłości
PRZYBORNIK DLA SZUKAJĄCYCH PRACY:
Jak pisać życiorys?
Jak pisać list motywacyjny?
Indywidualny plan działania
Jak pisać własną ofertę pracy?
Wyszukiwanie ofert pracy
Zmiana ściezki kariery zawodowej
ANKIETY:
Ankieta nr 1
Ankieta oceny portalu
Wyniki ankiet
KONTAKT:
Doradcy zawodowi

Godziny pracy
Autor portalu
Oferta pracy Pol-Osteg
Newsy

Pol-Osteg Sp. z o.o. to producent kontenerów do systemów hakowych, bramowych, łańcuchowych i linowych, który działalność rozpoczął w 1989 roku. Przez ponad 20 lat obecności na rynku firma stała się jednym z liderów branży. Produkcja kontenerów w naszej fabryce opiera się na nowoczesnych technologiach oraz najnowszych trendach designerskich. Rocznie zakład opuszcza ponad 5000 wytrzymałych i funkcjonalnych kontenerów.

 

Wycieczka na Wydział Mechaniczny UTP
NewsyDnia 03.03.2014 grupa uczniów ze Szkolnego Klubu Pracy i klasy 1 fam odwiedziła Wydział Mechaniczny UTP. Oprócz poznania oferty edukacyjnej uczestnicy poznali jak funkcjonuje powiązanie nauki i przemysłu na podstawie certyfikowanego laboratorium wytrzymałości materiałów znajdującego się na tym wydziale.

Wycieczka do Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

W dniu 16.12.2013 odbyła się wycieczka do Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego w ramach zajęć Zawodowe Horyzonty 5. Zwiedziliśmy tam dwie firmy: Airon Investmen oraz Metalbark. W firmie Airon obejrzeliśmy m.in. cięcie laserowe rur, profili i kształtowników, cięcie laserowe blach, gięcie blach na prasach CNC i spawanie metodą MIG/MAG/TIG. W firmie Metalbark zapoznaliśmy się z produkcją różnych konstrukcji stalowych np. wielostanowiskowych, piętrowych parkingów samochodowych.


Galeria zdjęć.

Wycieczka do huty szkła
Dnia 13.12.2013 odbyła się wycieczka w ramach zajęć Zawodowe Horyzonty  5  do huty szkła w Turze. Oprowadzający zapoznał nas ze specyfiką pracy w zawodach związanych z przemysłem szklarskim takich jak: hutnik szklarz, kontroler jakości wyrobów szklanych, pakowacz, magazynier itp. Obejrzeliśmy nowoczesne, w pełni zautomatyzowane i wyposażone w szereg ciekawych rozwiązań mechatronicznych linie do produkcji wyrobów szklanych. W części magazynowej mogliśmy podziwiać pracę robota pakującego wyroby szklane na palety.

Galeria zdjęć.
Wycieczka do Alcatel-Lucent
Dnia 10.12.2013 odbyła się wycieczka Szkolnego Klubu Pracy do Alcatel- Lucent w Bydgoszczy. W ramach wycieczki wysłuchaliśmy wykładu na temat działalności firmy, możliwości uzyskania zatrudnienia i praktyk studenckich, sposobu rekrutacji, profilu produkcji firmy. W ramach zajęć praktycznych zwiedziliśmy laboratorium i hale produkcyjne.
Konferencja - Nauczyciel zawodu w praktyce
Zapraszam do zapoznania się z przebiegiem konferencji podsumowującej program finansowany ze środków UE  „Nauczyciel zawodu w praktyce”

Międzynarodowa konferencja o ramach kwalifikacji
Zapraszam do zapoznania się z przebiegiem konferencji na temat Krajowych Ram Kwalifikacyjnych
http://www.kwalifikacje.edu.pl/pl/aktualnosci/327-miedzynarodowa-konferencja-o-ramach-kwalifikacji
Pozycjoner, czyli kto - ścieżka kariery w zawodach przyszłości
W dniu 28.10.2013 grupa uczniów gościła w Wyższej Szkole Gospodarki. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z organizacją kampusu, skorzystać z symulatora jazdy, zmierzyć swoją tężyznę fizyczną przy pomocy analizatora składu masy ciała, a przede wszystkim uczestniczyć w spotkaniu: „Pozycjoner, czyli kto - ścieżka kariery w zawodach przyszłości”.
Spotkanie z pracownikiem PUP
Dnia 16.10.2013 w sali 16 odbyły się spotkania z pracownikiem Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy pt. "Młodzież na rynku pracy". Przedstawione zostały metody szukania pracy, zawody deficytowe, nadwyżkowe i zrównoważone, informacja o podejmowaniu staży i prac interwencyjnych i szkoleniach organizowanych przez PUP w 2013 roku.
Dyżury doradców
W zakładce "Godziny pracy" zamieszczono plan dyżurów doradców zawodowych. Zapraszamy.
Ankieta na potrzeby WZL nr 2
WZL nr 2 w Bydgoszczy zleciło przeprowadzenie ankiet na temat przyszłego zatrudnienia wśród uczniów klas IV kierunków lotniczych.
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ZSM1 © 2017